O nas

Wierzymy, że każdy z nas jest cudowną częścią wszechświata. Za każdą z naszych map stoi człowiek i jego niepowtarzalna historia, miejsce i czas. Dlatego przy każdym zamówieniu dopracowujemy najmniejsze szczegóły. Wszystko po to, abyś otrzymał swoją indywidualną mapę.

Jak większość pomysłów na biznes, również i nasz powstał… całkowicie przypadkowo. I choć nie miało to miejsca w garażu rodziców jak w przypadku słynnej marki z ugryzionym jabłkiem w logo, nasza jest równie ujmująca i prawdziwa. Zobacz, jak zaczęła się nasza historia.

Historia MapTu rozpoczęła się w 2015 roku w Polsce od niewinnej prośby koleżanki. Poprosiła mnie, abym stworzyła mapę Tokio, którą będzie mogła powiesić sobie na ścianie. Wizja pięknej mapy szybko zderzyła się z rzeczywistością. Zadanie okazało się bardziej skomplikowane, a ilość możliwości, w jakiej miała powstać mapa, ciągle się rozrastała. Stworzenie pierwszej, personalizowanej mapy zajęło mi miesiąc! Efekt końcowy sprawił mi wielką przyjemność, a w głowie miałam już tysiące wizji, jak uczynić go lepszym. Kolejne mapy wręczałam rodzinie i znajomym. I tak spotykamy się dzisiaj – po kilku latach istnienia MapTu możemy pochwalić się tysiącami plakatów map i gwiazd, które wysłaliśmy do najdalszych zakątków świata. Teraz czas na Twoją historię!

Maptu

Kontakt

MAPTU SP Z O.O. (adres stałego miejsca wykonywania działalności: województwo Wielkopolskie, powiat: Poznań, gmina: Poznań, miejscowość: Poznań, ul. Juliusza Słowackiego, nr 55, lok. 1, 60-521, poczta Poznań, który stanowi również adres do doręczeń, numer identyfikacji podatkowej: 7812009992, REGON: 386288447