Dla architektów

Maptu

Miliony możliwości i jeden człowiek na ich czele, który dopina każdy element wnętrza na ostatni guzik. Inspiracja to niezbędne narzędzie, którym władają architekci. Jeśli jesteś jednym z nich, doskonale trafiłeś. MapTu to miejsce stworzone do inspirowania.

Pozostajemy otwarci na współpracę z architektami i projektantami wnętrz. Mamy głowę pełną niezliczonych projektów, które dodadzą klimatu każdemu wnętrzu. Masz pomysł na wykorzystanie map miast i gwiazd w swojej pracy? A może chcesz zacząć z nami długoterminową współpracę? Wierzymy, że to wizjonerzy popychają rozwój świata, dlatego z przyjemnością poznamy Twoją wizję!

Estetyczne projekty map ulubionego miasta lub sentymentalne plakaty gwiazd są zwieńczeniem dekoracji wnętrz. Wpisują się w aktualne trendy łączące ze sobą estetyczny minimalizm oraz użyteczność. Takie elementy, jak żadne inne, sprawiają, że w danym wnętrzu czujemy się „jak w domu”. Bez względu na to, czy właśnie urządzasz swój przytulny kącik w stylu vintage, projektujesz loftowe wnętrze dla wielkiej korporacji czy odświeżasz wygląd nowoczesnego apartamentu – doskonale wiesz, jak ważne są detale. Wyjątkowy klimat wnętrza stworzysz z plakatami map i gwiazd. Umieszczone w każdym wnętrzu stanowią delikatne podkreślenie unikatowości każdego z projektów wnętrz, które tak jak nasze mapy, są za każdym razem inne. Masz pomysł na wspólny projekt? Zapraszamy do kontaktu!