Dla fotografów

Maptu

Doskonale! Jeśli wiesz jak sfotografować niepowtarzalne ujęcia za pomocą swojego aparatu, to mamy dla Ciebie propozycję! Współpracujemy z szerokim spektrum specjalistów, którzy wykonują dla nas zdjęcia. Natomiast my przenosimy je na papier i zajmujemy się dystrybucją!

Posiadamy rozbudowaną bazę klientów. Ty dostarczasz nam materiał, a my zajmujemy się sprzedażą. Zaproponuj nam kilka ciekawych fotek, a my zwrócimy się z nawiązką. Ponadto każde z Twoich ujęć zostanie przekazane dalej! Dotyczy to nie tylko zdjęć nieba i konstelacji, ale fotografii, które staną się np. prezentem na dzień ojca czy też piękną ozdobą na ścianę. Wielki format zawsze robi dobre wrażenie, prawda?

Zainteresowany? Świetnie! Skontaktuj się z nami i przedstaw nam co masz do zaoferowania. Z naszej strony możemy Ci zagwarantować świetne warunki. Wystarczy, że wyślesz nam swoje portfolio, a my przedstawimy naszą ofertę. Możesz liczyć na masę benefitów, a także przyjemną atmosferę. Zresztą sprawdź sam! Razem zaskoczymy naszych przyszłych klientów i odbiorców. Co ty na to?